Статті

Важкий бетон

Важкий бетон (ВБ) – це будівельна суміш, що має щільність 2200-2500 кг на кубічний метр. Вона широко використовується для заливання різних об’єктів, у тому числі їх фундаментів. Цей матеріал є найпопулярнішим у цивільному та комерційному будівництві. З нього виготовляють залізобетонні вироби та інші монолітні конструкції.

Склад

Компонентами ВБ є такі матеріали:

  • портландцемент;
  • пісок;
  • гравій або щебінь;
  • вода;
  • пластичні добавки.

Від співвідношення компонент залежить марка ВБ. Чим більший обсяг цементу, тим надійнішим і зносостійким виходить суміш після застигання. Використання добавок у складі не є обов’язковим. Вони застосовуються в тих випадках, коли необхідно покращити характеристики суміші, додавши їй міцність, пластичність, водопроникність чи морозостійкість. Їх включення до складу може дозволити проводити заливку не тільки в оптимальних умовах за +5 градусів і вище, а й у морозну погоду без зниження майбутніх характеристик.

Марки важкого бетону

Перед тим, як замовити важкий бетон з доставкою, необхідно розібратися з марками, в яких він випускається.

  • М100 – застосовується як основа перед заливанням монолітного фундаменту та укладання дорожніх бордюрів;
  • М200 – для будівництва монолітного фундаменту та залізобетонних плит, що використовуються всередині приміщень;
  • М300 – для заливання перекриттів та плит, балок, ригелів та елементів тунелів;
  • М400 – для будівництва мостів, фундаментів важких будівель, вологостійких колон, балок та ригелів.

Необхідно відзначити, що замовляючи важкий бетон, ціна може відрізнятися на одну марку в залежності від різних параметрів. Це з концентрацією пластифікаторів і якістю матеріалів.

Як працювати з важким бетоном

Потрібно враховувати, що суміш важкого бетону має велику масу, яка перевищує 2 тонни на 1 кубічний метр, тому перед застосуванням необхідно створити надійну опалубку. Вона повинна бути виконана не тільки з міцних матеріалів, але мати достатню кількість опор для запобігання розгину форми. Найкраще для цього використовувати товсту дошку та брус. Для запобігання прилипанню суміші до опалубки її можна попередньо захистити за допомогою поліетиленової плівки.

Після того, як ВБ заливається, рекомендується застосувати глибинний вібратор для вилучення бульбашок повітря, які знижують монолітність та надійність. Щоб уникнути появи тріщин, потрібно забезпечити оптимальну вологість. Для цього необхідно запобігти попаданню прямих сонячних променів на стяжку. Також періодично поверхню необхідно зволожувати. Особливого догляду ВБ потребує протягом місяця, після чого набуває максимальних сполучних властивостей і надалі може експлуатуватися з повним навантаженням.

Вигідні ціни від виробника

Тов «Моноліт будінвест» пропонує важкий бетон, ціна якого нижча від загальноприйнятої ринкової вартості. Ми пропонуємо якісні цементні суміші та доступні тарифи на доставку. У нас можна взяти в оренду спецтранспорт та спеціалізовані насоси для роботи з розчинами. Продукція, що випускається, відповідає вимогам стандартів і може бути використана для будівельних робіт будь-якої складності.

Звертайтесь у зручний для вас час! Зробити замовлення можна за телефоном або заповнивши спеціальну форму на сайті.

crackdetudo.com

Особливості Тов "Моноліт бунінвест"

Швидка доставка

Великий автопарк і досвідчені водії - запорука оперативної доставки бетону!

Вигідні ціни

Власний бетонний завод та відсутність посередників дозволяють забезпечувати низькі ціни

100% Якість

Повна сертифікація всіх вироблених видів бетону