Цементний розчин

Цементні розчини від виробника

Монтажний розчин – це суміш цементу та піску, що не містить великих наповнювачів, що й відрізняє її від бетону. Характеристики розчину безпосередньо залежать не тільки від якості використаних матеріалів, але і від точного дотримання пропорцій, тому отримати якісну однорідну суміш можна тільки в заводських умовах.

Тов «Моноліт будінвест» більше 5 років займається виготовленням будівельних та розчинів кладок, а також пропонує гарантовано якісну сертифіковану продукцію.

Цементний розчин від нашого заводу проходить лабораторний контроль та його технічні характеристики на 100% відповідають заявленій марці.

Чрму нам довіряють ?

Швидка доставка

Великий автопарк і досвідчені водії - запорука оперативної доставки бетону!

Вигідні ціни

Власний бетонний завод та відсутність посередників дозволяють забезпечувати низькі ціни

100% Якість

Повна сертифікація всіх вироблених видів бетону

Наші суміші на основі цементу відрізняються гарною водостійкістю, високою міцністю та не містять токсичних компонентів. Цементні монтажні суміші в залежності від марки використовуються для заповнення кладочних та конструктивних швів, виготовлення стяжки, вирівнювання стін та стель, з’єднання різних будівельних матеріалів.

Готову суміш із цементу важливо своєчасно доставити на об’єкт, щоб уникнути її передчасного затвердіння. Наша компанія виконує оперативну доставку цементних розчинів у межах Івано-Франківська та області бетононасосами та автобетонозмішувачами з власного автопарку.

Ми пропонуємо заводські ціни та гарантуємо якість продукції. Телефонуйте за номером +38(067)0-777-444 або залишайте заявку на сайті, щоб оформити замовлення або отримати консультацію.