Транспортні послуги

Доставка бетону міксерами

    Доставка бетону актуальна при більшості різновидів будівельних робіт та прокладання інженерних комунікацій. Співпраця з компанією “МОНОЛІТ БУДІНВЕСТ” – дає можливість своєчасно і безпечно перевезти потрібну кількість бетонних виробів (у вигляді блоків, кілець або рідкої суміші) в будь-який пункт призначення.
Ми доставимо рідкі суміші, розчин бетону так і ЗБВ на тягачах, тралах, бортових автомобілях. Замовте машину для перевезення вашого вантажу і наша ціна обрадує Вас.

Перевезення бетону здійснюється з використанням різних видів спецтехніки. Якщо необхідно транспортувати на будівництво рідку суміш, оптимальна відправка міксерами. В наявності – машини з різним об’ємом бункера: від 2 до 12 м3. Переваги наших імпортних і вітчизняних автобетонозмішувачів – абсолютна справність, хороша прохідність, можливість виробляти і транспортувати суміш відмінної якості.

Ми пропонуємо заводські ціни та гарантуємо якість продукції. Телефонуйте за номером +38(067)0-777-444 або залишайте заявку на сайті, щоб оформити замовлення або отримати консультацію.

baixaisoft.com