Про компаніюБетон від виробника

Про компанію

“МОНОЛІТ БУДІНВЕСТ” – це компанія, що активно розвивається, заснована в м. Івано-Франківську в 2017 році, зі своїм сучасним автопарком і досвідченими і висококваліфікованими спеціалістами.
За кілька років роботи компанія заслужила довіру і авторитет у замовників, і сьогодні купити бетон в Івано-Франківську у “МОНОЛІТ БУДІНВЕСТ” – це значить оперативно придбати продукт тільки вищої якості.
Основні принципи нашої роботи – це:
– довірчі відносини між нами і нашими замовниками; – абсолютна чесність; – пунктуальність у вирішенні будь-яких завдань і питань; – робота на якість;

Сипучі будівельні матеріали

Будівництво будь-якого сучасного об’єкта вимагає застосування таких сипучих матеріалів, як щебінь або пісок. Оптимальна вартість сипучих будівельних матеріалів представлена ​​в ТОВ «Моноліт будінвест», а значить, тут зможете підібрати кращу продукцію для проведення своїх ремонтних, будівельних та оздоблювальних робіт. Причому, тут представлений широкий вибір дрібнофракційних (до 0.5 мм) і крупнофракціонного (3.5 мм) піску і щебеню, деякий частки в яких можуть досягати 7 см.
Серед особливостей, які мають всі сипучі будівельні матеріали щебінь , безумовно, вимагає педантичного вибору. Так, наприклад, найміцніший гранітний щебінь використовують при будівництві бетонного або асфальтового покриття, а один з найбільш недорогих щебеню – вапняковий – придатний для дорожнього будівництва, а крім того, при виробництві залізобетонних конструкцій.

Продаж і доставка бетону

ТОВ «Моноліт будінвест» пропонує купити готовий бетон високої якості. Продукція відповідає вимогам державних стандартів. Кожна партія бетонної суміші проходить суворий контроль якості та супроводжується сертифікатом відповідності. Доставка здійснюється сучасними автобетонозмішувачами місткістю 3-12 м3. У парку компанії 23 спецавтомобілі, що дозволяє повністю задовольнити вимоги замовників щодо регулярності поставок. Для подачі розчину на висоту або важкодоступні місця задіяні продуктивні автобетононасоси. Телефонуйте +38(067)0-777-444, щоб купити недорогий бетон із заводу зі швидкою безпечною доставкою в межах Івано-Франківської області.

Наші переваги

Швидка доставка

Великий автопарк і досвідчені водії – запорука оперативної доставки бетону!

Вигідні ціни

Власний бетонний завод та відсутність посередників дозволяють забезпечувати низькі ціни

100% Якість

Повна сертифікація всіх вироблених видів бетону