Бетон від виробника

тел. (067) 0-777-444

Водопроникність бетону W6

Схема роботи

1. Залишаєте заявку на сайті
2. Уточнюємо деталі і робимо пропозицію
3. Погоджуємо терміни відвантаження
4. Виготовляємо і доставляємо замовлення

Самою популярною маркою бетону в будівництві вважається матеріал з рівнем водопроникності W6. Цей будматеріал характеризується підвищеним рівнем стійкості до дії вологи. Водопроникність бетону W6 дозволяє використовувати цей матеріал в процесі гідроізоляції монолітних установок, закладення швів між ЗБВ-конструкціями, споруди бетонних ємностей і т.д. Марка W6 користується популярністю завдяки поглинанню середньої кількості вологи.

Фактори, що впливають на рівень водопроникності

Показник водопроникності визначається пористою структурою бетону. Щільні марки містять незначну кількість часу, а тому відрізняються підвищеною водонепроникністю.

До категорії водонепроникних матеріалів відноситься бетон, основу якого складає високоміцний і глиноземний цемент. В процесі гідратації ці різновиди цементу утворюють щільний камінь.

Ще один фактор, що впливає на рівень водонепроникності – використовувані добавки. Наприклад, сульфати заліза і алюмінію сприяють підвищенню рівня ущільнення бетону. Такий ефект досягається за рахунок пресування, вібрування і видалення вологи за допомогою вакууму. Для підвищення показника непроникності можуть використовуватися і пуццолановиє добавки.

Чому виникають порожнини в бетоні
Виникнення в структурі пір і капілярів обумовлено декількома причинами. Цьому може сприяти недостатнє ущільнення після заливки. Така проблема найчастіше спостерігається в малорухомих бетонах. Порожнини можуть виникати і через сильну усадки матеріалу. Ще однією причиною утворення порожнин може бути надмірне випаровування вологи з поверхні бетонної конструкції в процесі її затвердіння.

Де використовується бетон W6
Бетон марки W6 застосовується при виконанні наступних ремонтно-будівельних робіт:

  • герметизації стиків;
  • гідроізоляції монолітного пінобетону;
  • закладенні швів;
  • укладання фундаменту за умови гідроізоляції;
  • будівництві резервуарів для зберігання однорідних сумішей.

Бетон W6 використовується для будівництва підвальних приміщень з високим рівнем грунтових вод. Причому W6 в процесі будівництва не вимагає застосування додаткових будматеріалів. Характеризується підвищеною морозостійкістю, забезпечує тривалий термін служби будівель, в основі яких лежить цей матеріал.

Scroll Up