Бетон від виробника

тел. (067) 0-777-444

Товарний бетон

Пропонуємо купити товарний бетон в Івано-Франківську і Івано-Франківській області з доставкою! Прямий продаж від виробника – гарантія вигідних цін, якості продукції та відповідності вимогам ДСТУ. Маємо в своєму розпорядженні власним автопарком – доставляємо розчини на об’єкт в обумовлені терміни, економимо час клієнта. Здійснюємо продаж товарного бетону в будь-яких обсягах, телефонуйте!

Схема роботи

1. Залишаєте заявку на сайті
2. Уточнюємо деталі і робимо пропозицію
3. Погоджуємо терміни відвантаження
4. Виготовляємо і доставляємо замовлення
ДЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ТОВАРНИЙ БЕТОН?
Сфера застосування залежить від марки складу, яка визначає максимальну міцність матеріалу на стиск. Так М-100 і М-150 підходять для стяжки підлоги, а М-550 і М600 використовують при влаштуванні складного фундаменту і зведенні перекриттів в багатоповерхових будинках. Вартість товарного бетону також залежить від марки і класу – ціну за куб з доставкою уточнюйте в прайс-листі або у менеджера. Ми виробляємо склади всіх затребуваних класів, які використовуються при проведенні будівельних, дорожніх, ремонтних і ландшафтних робіт. Реалізований бетон також застосовується для виготовлення ЗБВ, колон і стовпів ліній електропередач.
ЩО ПИШУТЬ В ДСТУ ПРО ТОВАРНИЙ БЕТОН?
Стандарт визначає товарний бетон як виготовлений в заводських умовах і поставлений до місця проведення робіт в стані розчину. Може бути важким, легким і зернистим, відповідати параметрам марок М100-М600. Виробництво товарного бетону регламентовано індивідуально для кожного класу: вказується тип використовуваних матеріалів, параметри затвердіння, водонепроникності і морозостійкості. Міцність відповідає класам В7,5-В45. Склади поділяють на розтікаються, рухливі і жорсткі залежно від стану.
Scroll Up